YAYA Kombucha kwam aan bod in het populaire Nederlandse tv-programma „De Keuringsdienst van Waarde“. In dit programma wordt onderzocht waar ons voedsel vandaan komt, wie het produceert en welke methoden daarbij worden gebruikt.
Hoewel kombucha in Nederland steeds populairder wordt, weten de meeste mensen nog steeds niet wat het precies is. Door het ontbreken van regelgeving mag elke drank als „kombucha“ worden aangeduid, ook al heeft die niets met gefermenteerde thee te maken. De Keuringsdienst van Waarde bracht een bezoek aan onze brouwerij om te ontdekken wat echte kombucha is en hoe wij die maken.
Presentator Rens Polman had nog nooit een kombucha-scoby gezien en wilde weten of de geruchten over kombucha kloppen. En of het echt gezond is. Hoewel er geen eenduidig bewijs is, kwam ons eigen onderzoek tot de conclusie dat de bacteriën in YAYA Kombucha de darmen daadwerkelijk bereiken.
Bekijk de video hieronder. We hebben veel plezier gehad tijdens de opnames en vinden het artikel superinformatief en vermakelijk. Bekijk het hieronder!


Laat een reactie achter